PREMIERA TRANSHUMAN
Dodane przez Marko dnia Kwiecień 11 2011 00:03:53

11 kwietnia 2011 roku oznacza dla fanów Believera tylko jedno - premierę drugiego po reaktywacji kapeli albumu - "Transhuman"! ...

[czytaj więcej]Rozszerzona zawartość newsa

... Płyta wyciekła już kilka dni temu do sieci i wielu z czytających te słowa zdążyło poznać ją w formie mp3. Ocenianie płyt wielowymiarowych po jednym, dwóch przesłuchaniach mija się z celem, zachęcam więc do stopniowej i dogłębnej analizy albumu. Oczywiście apeluję także do kupna oryginalnego CD - nic nie zastąpi uczucia obcowania z prawdziwą płytą, książeczką, itd. Słuchanie "Transhuman" z mp3 to tylko marna namiastka prawdziwych wrażeń. Album na dniach będzie można zakupić dzięki sklepowi Fan.pl. Z pewnością warto również będzie obserwować Allegro.

Jeśli ktoś czuje się na siłach i uważa, że zna już nową płytę na tyle dobrze, żeby ją ocenić, to zapraszam (zarejestrowanych użytkowników) na podstronę "Transhumana" w dziale Dyskografia - L I N K. Tam proszę też o wszystkie komentarze dotyczące nowego dzieła grupy (dlatego w tym newsie są one wyłączone). Oczywiście z otwartymi ramionami przyjmę i umieszczę na stronie, każdą pełną recenzję napisaną przez któregoś z Was, więc jeśli ktoś ma wenę, to śmiało do mnie pisać!

Tak na koniec, na marginesie, z innych wieści - dodałem na stronie nowa ankietę dotyczącą ulubionego albumu, więc jeśli ktoś kiedyś już zagłosował, to może teraz zagłosować ponownie. Radzę jednak porządnie osłuchać się z nowym albumem i dopiero wtedy podjąć decyzję... Dodatkowo wrzuciłem 2 wywiady (1 naprawdę świeży) plus linki do kilku recenzji.

Pozdrawiam wszystkich fanów!