AKTUALIZACJA - PRACE NAD NOWĄ PŁYTĄ + WYWIAD
Dodane przez Marko dnia Listopad 14 2012 14:25:09

Minął niemal rok od ostatniego wpisu, więc wypadałoby się przypomnieć. Niestety, w obozie Believera nie wydarzyło się w tym czasie zbyt wiele, choć o kilku istotnych informacjach powinienem wcześniej napisać... Zrobię to jednak teraz, tym bardziej, że nie zebrało się tego wcale tak dużo ;)

Przede wszystkim, aktualnie Believer zajmuje się...

[czytaj więcej]Rozszerzona zawartość newsa

... tworzeniem nowej, szóstej już płyty studyjnej. News na ten temat pojawił się na początku lutego (dokładnie siódmego) bieżącego roku, jednak od tego czasu nie było kolejnych aktualizacji ze strony zespołu. Kurt Bachman wypowiedział wtedy następujące słowa:

„Gdy rozpoczęliśmy proces tworzenia, poczułem, że to będzie najbardziej „zmysłowe” z wydawnictw Believera. Raz jeszcze dążymy do stworzenia czegoś unikalnego, przez co nie wyrzucamy żadnego riffu tylko dlatego, że mógłby nie pasować do typowego charakteru Believera. To jest część procesu, którą kochamy i nienawidzimy. Tworzenie nie sprawia nam trudu, mimo tego położyliśmy wielki nacisk na to, żeby napisać coś, co da nam frajdę grania i słuchania nawet za 2060 razem. Oczywiście, trzymamy się dwóch naszych głównych celów: 1) mieć dobrą zabawę i 2) nie umrzeć podczas całego procesu.”

Kolejną formą aktywności grupy w omawianym okresie był wywiad, jakiego Kurt i Kevin udzielili ludziom z Metal Rules Radio pod koniec marca. Ów wywiad został podzielony na dwie części i można go obejrzeć na YouTube:

Część 1


Część 2


No i cóż, właściwie to tyle. Później zespół ograniczył aktywność do zdawkowych i niewiele wnoszących postów na portalach społecznościowych.

Nie pozostaje nic innego, jak trzymać kciuki za chłopaków i wyczekiwać nowego albumu Believera na początku 2013 roku.